شرکت کیان مبتکر پارس


صفحه اصلی محصولات مواد مصرفی کاتالوگ و عکس اطلاعات تماس بانک اطلاعات صنایع
 

 

 این شرکت، فعالیت­های­ صنعتی خود را از سال 1357در زمینه تولید انواع لباسشویی، با نام تجاری الکترومبتکر آغاز نمود. و سالها بعد، درکنار تولید ماشین لباسشویی، اجاق گاز، بخاری و آبگرمکن گازسوز (در طی نزدیک به دو دهه)، تولیدات مذکور را در خط تولید خود حفظ نمود.

این شرکت از سال 1380 طراحی و تولید نسل جدیدی از سیستم­های سرمایشی، گرمايشی و تهويه مطبوع با رویکرد کاهش مصرف انرژی، کاهش آلودگی­های زیست محیطی و تولید هوای پاک، آغاز نموده و طی یک دهه، موفق به دریافت گواهینامه ­های متعدد ثبت اختراع در عرصه سیستم­های تهویه مطبوع نوین،­ نایل گردیده است.

  این شرکت در سال 1385 تولیدات خود را تحت نام "شرکت کیان مبتکر پارس" و انحصاراً در خصوص تولید انواع سیستم های تهویه مطبوع ساماندهی نمود. درحال حاضر ، صرفا این گروه از تولیدات خود را ادامه داده و با گذشت بیش از سیزده سال از شروع این نسل از تولیدات خود، موفق به­ دریافت مجوزها، تائیدیه ­ها و تقدیرنامه­ های متعددی­، درحوزه­­های تحقیق­ و توسعه، مدیریت ­کیفیت­ و رضایتمندی ­مشتریان­گردیده­ و همواره­ به ­عنوان ­یک ­شرکت ­دانش ­بنیان، در جشنواره­ های علمی، حضوری سبز و پر رنگ داشته و توانسته ­­است رتبه­ های برتر استانی و ملی را بدست آورد. 

   شرکت کیان مبتکر پارس، کارخانه جدید خود را، در سال 1388 در زميني به مساحت بالغ بر 14000 متر مربع در شهرک صنعتی شکوهیه (واقع در جاده قم تهران) احداث نمود که شامل 4 سالن تولید و واحدهای جنبی آن به مساحت تقریبی 6000 مترمربع، و نیز اجراء ساختمان اداری در 3 طبقه به مساحت 1100 مترمربع می باشد،همچنین افزایش مساحت واحدهای تولید، با اجراء مستحدثات جدید نیز در برنامه توسعه شرکت می باشد.

 

اطلاعات مدیر:
نام و نام خانوادگی مدیر: علیرضا حاجی علیان
تحصیلات: مهندس مکانیک
اطلاعات کلی:
تعداد پرسنل: 50
نوع خط تولید: ناپیوسته , در خط مونتاژ به صورت پیوسته
ظرفیت تولید: متناسب با تقاضا